BiG Galanteria

Nasza firma istnieje od 1997 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała z marzeń o małym, własnym sklepiku z torebkami. Nasze marzenia realizujemy w oparciu o polskie dobre marki i wysokiej, jakości, produkty wyszukane na całym świecie.

Budujemy firmę opierając się na potrzebach Naszego Klienta, zapraszamy do współpracy kolejne marki i nieustannie wprowadzamy nowe produkty.

Nasza praca ma na celu zaspokajanie potrzeb Klienta, ale nie tylko. Doradzamy i wspieramy pomysłami wiele polskich firm. Nasza opinia jest znacząca dla współpracujących marek.

Grażynka

Założycielka sklepu i jego główna siła napędowa. Wspierana przez męża oraz dzieci. Damska torebka stała się jej pasją kilkanaście lat temu, przez te lata widziała tysiące modele torebek, co spowodowało, ze stała się autorytetem w tej dziedzinie. Dla wielu klientów jej zdanie ma ogromne znaczenie. Osobiście pomaga każdemu Klientowi w wyborze torebki i portfela, z uśmiechem na twarzy rozwiewa jego wątpliwości.
Uwielbia gotować, dlatego w jej kuchni panuje wieczna walka smaków, oprócz tego kocha podróże, zarówno te krótkie jak i dalsze. Wolne chwile wykorzystuje na poznanie magicznych zakątków Polski, a w tygodniu poświecą wieczory na relaks z jogą. Bez względu na okoliczności, stara się, aby wśród jej najbliższych panował spokój, miłość i radość życia.

Katarzyna

Córka właścicielki, cichy bohater całego przedsięwzięcia. Z wykształcenia jest magistrem psychologii, ze specjalizacją biznesową. Doradza mamie w podejmowaniu nowych wyzwań w firmie. Pomaga w wyborze asortymentu na przyszłe sezony. Fascynują ją kolory i możliwości ich łączenia. Jej pasją jest dekoracja i aranżacja wnętrz. Z chęcią podejmuje każde wyzwanie w tej dziedzinie.
Jej marzeniem jest zaprojektowanie wspólnie z mamą kolekcji torebek damskich, która wprowadzi na rynek ich markę. Torebka jej projektu została wyprodukowana przez jedną z polskich marek i z powodzeniem weszła na rynek.
Każdego dnia pełna jest nowych pomysłów, zawsze uśmiechnięta, w wolnych chwilach pracuje w sklepie i zyskuje szacunek kolejnych Klientów.

Logo BiG Galanteria

We współpracy z mgr sztuki Aleksandrą Więcierzewską zaprojektowaliśmy nasz nowy znak graficzny